Köszöntjük weblapunkon

Úszóveseny

Nyomtatás PDF

Esztergom körzeti úszóbajnokságon iskolánk diákjai szép eredményeket értek el.

Galéria

Versenyzők:

I. korcsoport:

Kiss Balázs, Dobay Márton, Fiala Péter, Espassa Ramon, Láng Bence, Lengyel Marcell, Hertlik Nóra, Deák Luca, Decsi Laura Kata, Mozsdényi Maja, Sárközi Borbála, Kiss Kata

II. korcsoport:

Antalics Hunor, Szalkai Tóth Csaba, Speier Barnabás, Erdélyi Zsolt, Deér Ádám, Hertlik Máté, Ledzényi Vince, Lengyel Ábel, Tánczos Attila, Tárnok Zsombor, Szarka Dorottya, Kósa Hanna, Szendrei Zsófia, Drága Jázmin, Bujalka Lili Réka, Putz Hanna, Sárközi Emília, László Klaudia, Banai Csenge, Bence Georgina

Bővebben...
 

Ister-Granum rajzverseny-díjazott

Nyomtatás PDF

Örömmel értesültünk arról, hogy Ledzényi Lea (6.b)

2. helyezést ért el

a X. Ister-Granum Eurorégiós Rajzversenyen.

Felkészítő tanára Vörösné Gurin Izabella volt.

A szép eredményhez szeretettel gratulálunk!

 

OKTV jelentkezések - 2013/14. tanév

Nyomtatás
Történelem 2013.11.04. hétfő 14:00 13 fő
Földrajz 2013.11.05. kedd 14:00 4 fő
Angol I. kat. 2013.11.12. kedd 14:00 2 fő
Magyar nyelv 2013.11.13. szerda 14:00 1 fő
Biológia II. kat. 2013.11.21. csütörtök 14:00 6 fő
Német I. kat 2013.11.25. hétfő 14:00 5 fő
Német II. kat. 2013.11.25. hétfő 14:00 10 fő
Matematika II. kat. 2013.11.28 csütörtök 14:00 5 fő

 

Finn diákcsoport vendéglátása

Nyomtatás PDF

Tétényi Éva köszönőlevele iskolánknak a finn testvérvárosból, Espooból érkező diákcsoport baráti fogadtatásáért.

A levél megtekinthető a képre kattintva!

Köszönöm Marek Éva munkáját!

Chalupa Zoltán

igazgató

 

Megyei atlétika verseny

Nyomtatás PDF

Az Arany-kupa megyei többpróba versenyen iskolánk csapata a 9 résztvevő közül nagy meglepetésre összesítésben a 2. helyen végzett a profi atlétákkal felvonuló tatabányai Dózsa iskola mögött. A korosztályos csapatok eredményei:

Galéria

II.korcsoportos lányok: 3.hely (a csapat tagjai: Hidász Panni, Juhász Anna, Steinwender Gerda, Sárközi Emília)

II.korcsoportos fiúk: 2. hely (Engelbrecht Patrik, Fritz Ágoston, Mundi Vince, Kolozsi Tamás)

III.korcsoportos lányok: 2.hely (Wilner Kata, Thier Emese, Kósa Petra)

III.korcsoportos fiúk: 5.hely (Szabó Gergely, Gál Rupert Bence, Molnár Róbert Thomas)

 

Gratulálunk a szép eredményhez!

Felkészítő tanáruk: Farkas István

 

Bolyai matematika csapatverseny megyei eredményei

Nyomtatás PDF

A Bolyai matematika csapatverseny megyei fordulóján az alábbi eredmények születtek:

6.oszt.

3.hely: Berényi Szabolcs, Bundscusch Noé, Valkó Virág, Wild Zsófia

7. oszt.

1.hely⇨(bejutottak az országos döntőbe) Füleki Sándor, Hertelendy András, Izsáki Anna,Mezei Martina

8.oszt.

2.hely: Bálint Márton, Bauer Máté, Bereznai Benedek, Végh Mátyás

6. hely.: Bors Eszter, Dévényi Júlia, Juhász Virág, Pásztó Kata

 

Felkészítő tanárok: Meszes Judit, Nyitrai Ferenc, Kárászné Hurták Ildikó

A szép eredményekhez szeretettel gratulálunk!

 


84. oldal / 90

 

OKTÓBER HAVI ÉTLAP

NOVEMBER HAVI ÉTLAP

______________________________________________________

Partneriskola

 

Szent István Királyról és a Boldogságos

Szűzről Nevezett ősrégi Papnevelő Intézet

hittan

Esztergomi Hittudományi Főiskola

erkölcstan képzésének gyakorló helye

Támogatott böngészők:

Ajánlott min. felbontás: 1152x864

Oldal látogatottság

Tagok : 4
Tartalom : 703
Webcímek : 6
Tartalom találatai : 3776984

Ki olvas minket

Oldalainkat 117 vendég böngészi

Büszkeségeink