Köszöntjük weblapunkon

Ister-Granum rajzverseny-díjazott

Nyomtatás PDF

Örömmel értesültünk arról, hogy Ledzényi Lea (6.b)

2. helyezést ért el

a X. Ister-Granum Eurorégiós Rajzversenyen.

Felkészítő tanára Vörösné Gurin Izabella volt.

A szép eredményhez szeretettel gratulálunk!

 

OKTV jelentkezések - 2013/14. tanév

Nyomtatás
Történelem 2013.11.04. hétfő 14:00 13 fő
Földrajz 2013.11.05. kedd 14:00 4 fő
Angol I. kat. 2013.11.12. kedd 14:00 2 fő
Magyar nyelv 2013.11.13. szerda 14:00 1 fő
Biológia II. kat. 2013.11.21. csütörtök 14:00 6 fő
Német I. kat 2013.11.25. hétfő 14:00 5 fő
Német II. kat. 2013.11.25. hétfő 14:00 10 fő
Matematika II. kat. 2013.11.28 csütörtök 14:00 5 fő

 

Megyei atlétika verseny

Nyomtatás PDF

Az Arany-kupa megyei többpróba versenyen iskolánk csapata a 9 résztvevő közül nagy meglepetésre összesítésben a 2. helyen végzett a profi atlétákkal felvonuló tatabányai Dózsa iskola mögött. A korosztályos csapatok eredményei:

Galéria

II.korcsoportos lányok: 3.hely (a csapat tagjai: Hidász Panni, Juhász Anna, Steinwender Gerda, Sárközi Emília)

II.korcsoportos fiúk: 2. hely (Engelbrecht Patrik, Fritz Ágoston, Mundi Vince, Kolozsi Tamás)

III.korcsoportos lányok: 2.hely (Wilner Kata, Thier Emese, Kósa Petra)

III.korcsoportos fiúk: 5.hely (Szabó Gergely, Gál Rupert Bence, Molnár Róbert Thomas)

 

Gratulálunk a szép eredményhez!

Felkészítő tanáruk: Farkas István

 

Bolyai matematika csapatverseny megyei eredményei

Nyomtatás PDF

A Bolyai matematika csapatverseny megyei fordulóján az alábbi eredmények születtek:

6.oszt.

3.hely: Berényi Szabolcs, Bundscusch Noé, Valkó Virág, Wild Zsófia

7. oszt.

1.hely⇨(bejutottak az országos döntőbe) Füleki Sándor, Hertelendy András, Izsáki Anna,Mezei Martina

8.oszt.

2.hely: Bálint Márton, Bauer Máté, Bereznai Benedek, Végh Mátyás

6. hely.: Bors Eszter, Dévényi Júlia, Juhász Virág, Pásztó Kata

 

Felkészítő tanárok: Meszes Judit, Nyitrai Ferenc, Kárászné Hurták Ildikó

A szép eredményekhez szeretettel gratulálunk!

 

Finn diákcsoport vendéglátása

Nyomtatás PDF

Tétényi Éva köszönőlevele iskolánknak a finn testvérvárosból, Espooból érkező diákcsoport baráti fogadtatásáért.

A levél megtekinthető a képre kattintva!

Köszönöm Marek Éva munkáját!

Chalupa Zoltán

igazgató

 

II. Arany Kupa Atlétikai Bajnokság

Nyomtatás PDF

Az Esztergom- kertvárosi Arany János Általános Iskolában immár második alkalommal rendezték meg az Arany Kupa Atlétikai Bajnokságot. A versenyen hagyományosan a környék általános iskolái képviseltetik magukat három korosztályban, az alábbi eredményekkel:

3. korcsoport lányok

Egyéni összetett:

I. helyezés holtversenyben:   Wilner-Haring Kata,Thier Emese - Árpád-házi Szent Erzsébet Általános Iskola

III. helyezés: Kósa Petra - Árpád-házi Szent Erzsébet Általános Iskola

 

Bővebben...
 


90. oldal / 96

 

FEBRUÁR HAVI ÉTLAP

MÁRCIUS HAVI ÉTLAP

______________________________________________________

Partneriskola

 

Szent István Királyról és a Boldogságos

Szűzről Nevezett ősrégi Papnevelő Intézet

hittan

Esztergomi Hittudományi Főiskola

erkölcstan képzésének gyakorló helye

Támogatott böngészők:

Ajánlott min. felbontás: 1152x864

Oldal látogatottság

Tagok : 4
Tartalom : 744
Webcímek : 6
Tartalom találatai : 4656693

Ki olvas minket

Oldalainkat 107 vendég böngészi

Büszkeségeink